{phocagallery view=category|categoryid=766|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Uczniowie z naszej szkoły zostali zaproszeni do Szkoły Muzycznej na wiosenny koncert. Motywem przewodnim był "Muzyczny raj". Uczniowie tej szkoły w nietypowy sposób zaprezentowali swoje umiejętności. Było teatralnie i muzycznie. Wystąpiło bardzo dużo uczniów grających na różnych instrumentach. Wśród nich znaleźli się byli i obecni uczniowie naszej szkoły. Grali i śpiewali znane motywy muzyczne. Mogliśmy podziwiać grę na różnych instrumentach, np.: fortepianie, skrzypcach, gitarze, bębnach. Z muzyką w duszy i głowie wróciliśmy do szkoły na dalsze lekcje. Po takim koncercie zrobiło się wiosennie. Dziękujemy Szkole Muzycznej za zaproszenie!