{phocagallery view=category|categoryid=753|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Nadszedł dzień, kiedy szóstoklasiści sprawdzali swoją wiedzę. Po sześciu latach nauki mogli wykazać się tym, czego nauczyli się na lekcjach. 5 kwietnia nasi uczniowie zasiedli w ławkach, by punktualnie o godzinie 9:00 rozpocząć część matematyczno - polonistyczną. Po dłuższym odpoczynku rozpoczęła się część druga - język angielski. Czy sprawdzian był łatwy, czy trudny dla naszych uczniów dowiemy się dopiero w czerwcu. Co usłyszeliśmy od naszych uczniów:

Hania VIc - Uważam, że test nie należał do trudnych. Najwięcej problemu sprawiła mi kartka z pamiętnika. Matematyka była trudna.

Amelia VIc - Moim zdaniem test szóstoklasisty z języka polskiego nie był trudniejszy niż na próbnych sprawdzianach, zaś matematyka była trudniejsza.

Wiktoria VIc - Według mnie zadania z języka polskiego były łatwe, tylko ostatnie zadanie sprawiło mi problem. Nie zrozumiałam tematu. Z matematyki trudność sprawiły mi zadania otwarte.

Podobne zdanie miała znaczna część uczniów. Czas pokaże, kto miał rację.