Uczennice klasy IVa i IVc pod opieką pani Danuty Milewczyk przygotowały przepiękne ilustracje do wybranej przez siebie baśni lub legendy ze zbiorów Janusza Mamelskiego, Legendy kaszubskie, Teresy Lehmann, Bolesława Bork, Tomasza Żmuda - Trzebiatowskiego, Legendy ziemi wejherowskiej, Grzegorz Schramke, Ryszarda Struck, Legendy Rybackie na IV Konkurs Wojewódzki "Baśnie i legendy kaszubskie" organizowany przez Szkołę Podstawową nr 82 im. prof. Jana Czochralskiego w Gdańsku w partnerstwie ze Zrzeszeniem Kaszubsko - Pomorskim w kategorii konkurs plastyczny. Każda szkoła mogła przesłać maksymalnie trzy prace w każdej kategorii, tym bardziej cieszy sukces aż dwóch naszych uczennic. Nicola Mayer z klasy IV a zajęła II miejsce, a jej klasowa koleżanka Karolina Mielewczyk otrzymała wyróżnienie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w dziedzinie sztuk plastycznych!