{phocagallery view=category|categoryid=731|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

W ramach akcji Obchody Bezpiecznego Dnia Internetu uczniowie klasy IVa pod opieką wychowawcy uczestniczyli 3 marca 2016 r. w warsztatach edukacyjnych związanych z zagrożeniami w sieci - "Owce w sieci", zorganizowanych przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną im. Janusza Żurakowskiego w Kartuzach. W ramach dwugodzinnych zajęć uczniowie obejrzeli pouczające kreskówki, dyskutowali na temat cyberprzemocy, rozwiązywali zagadki i quizy związane z niebezpieczeństwami czyhającym na najmłodszych internautów w sieci.

Ostrzeżeń nigdy dość! Zawsze należy pamiętać o zasadach, które obowiązują użytkowników Internetu i dla swojego bezpieczeństwa nie należy ich łamać pod żadnym pozorem. Stosowanie na co dzień kilku prostych zasad pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa w sieci.