{phocagallery view=category|categoryid=633|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

11 czerwca nasza szkoła była w godzinach popołudniowych otwarta dla dzieci i rodziców uczniów przyszłorocznych klas zerowych oraz klas pierwszych. Rodzice wraz ze swoimi dziećmi mogli zwiedzać pracownie, w których na co dzień odbywają się lekcje, obejrzeli występy naszych uczniów, min. zespołu "Słonuszka", zespołów teatralnych "Świetliki" i "Teatromani". Dziewczynki z koła dziennikarskiego wręczali przybyłym gazetki szkolne. Było również spotkanie z dyrektorem szkoły, który zapoznał zebranych z systemem funkcjonowania szkoły. Nie zabrakło także wolontariuszy, którzy sami upiekli ciasto i zachęcali rodziców do wspierania działalności szkolnego wolontariatu i jego szczytnego celu - pomaganie dzieciom chorym.

Mamy nadzieję, iż odwiedziny szkoły były owocne i od września przybyli milusińscy będą uczniami naszej szkoły, bo warto!