{phocagallery view=category|categoryid=623|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Przy niezbyt sprzyjającej aurze 30 maja br. odbyła się gra terenowa "Z Remusem po Kartuzach". W grze wzięło udział dziewięć rodzin uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach. Gra polegała na wykonaniu kilku zadań w różnych częściach miasta związanych z Aleksandrem Majkowskim. Uczestnicy gry mieli przy sobie mapki ze wskazówkami i aby pokonać kolejne etapy gry musieli wykazać się bardzo dobrą znajomością faktów z życia i działalności twórcy Remusa Najszybciej wszystkie zadania wykonała rodzina Goll – jeszcze raz gratulujemy! Na mecie na wszystkich uczestników czekały niespodzianki – dyplomy, nagrody i słodkości. Wszyscy uczestnicy stwierdzili, że każde zadanie, które wykonywali pozwoliło im rozszerzyć ich wiedzę o tym wielkim synu Kaszubskiej Ziemi.