{phocagallery view=category|categoryid=579|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

W ostatnim tygodniu maja Okręgowa Komisja Egzaminacyjna podała wyniki z sprawdzianu kompetencji szóstoklasistów. Jak zwyle mamy powód do radości, gdyż nasi uczniowie uzyskali średnią wyższą niż w kraju, województwie, czy gminie. Świetnie poradzili sobie z zadaniami i tym samym udowodnili, że są dobrze przygotowani do dalszego etapu nauczania. Naszym szóstoklasistom należą się gratulacje! Nie byłoby takich wyników, gdyby nie było zangażowania nauczycieli i ich mądrego przekazywania wiedzy. Rodzice mogą być spokojni o bagaż wiedzy jaki wyniosą z naszej szkoły ich pociechy.

Średni wynik szkoły z j. polskiego i z j. angielskiego przekracza 80%, natomiast średni wynik z matematyki to prawie 70%.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!