{phocagallery view=category|categoryid=612|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

1 czerwca obchodzony był w naszej szkole Dzień Dziecka połączony z Dniem Sportu. W tym dniu uczniowie nie mieli lekcji, tylko zawody sportowe i zajęcia z wychowawcą. Dzień był pełen atrakcji. Rozegrane były przez chłopców mecze w piłkę nożną oraz zabawa w "zbijanego" oraz siatkówkę wśród dziewcząt. Młodzież dopingowała swoich przedstawicieli w drużynie.

Uczniowie spędzili także czas z wychowawcą. Grali w różne gry planszowe, oglądali filmy dla dzieci, byli na spacerze. Miłą niespodzianką okazały się lody dla każdego ucznia, ufundowane przez Radę Rodziców. Na zakończenie tego miłego dnia uczniowie obejrzeli przedstawienie pt. "Przeciwko przemocy" przygotowane przez grupę teatralną "Teatromani", a następnie zostały wręczone dyplomy i nagrody dla najlepszych drużyn sportowych. Wyniki prezentują się następująco:

Klasy 4, dziewczęta, gra w dwa ognie

 • I miejsce - klasa 4b
 • II miejsce - klasa 4a

Klasy 5, dziewczęta, siatkówka

 • I miejsce - klasa 5c
 • II miejsce - klasa 5a
 • III miejsce - klasa 5b

Klasy 6, dziewczęta, siatkówka

 • I miejsce - klasa 6a
 • II miejsce - klasa 6b

Klasy 4, chłopcy, piłka nożna

 • I miejsce - klasa 4b
 • II miejsce - klasa 4a

Klasy 5, chłopcy, piłka nożna

 • I miejsce - klasa 5c
 • II miejsce - klasa 5a
 • III miejsce - klasa 5b

Klasy 6, chłopcy, piłka nożna

 • I miejsce - klasa 6b
 • II miejsce - klasa 6a

Zresztą nie tylko chodziło tu o zwycięzców i pokonanych, ale przede wszystkim o dobrą zabawę i zdrową rywalizację.
Wszystkim dzieciom, a zwłaszcza tym z naszej szkoły, życzymy wszystkiego najlepszego i miłych niespodzianek!