{phocagallery view=category|categoryid=604|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

13 maja w trakcie trwania Dni z Językiem Angielskim, w naszej szkole odbył się III Multimedialny Konkurs Języka Angielskiego „The World of English”. W tym roku tematem przewodnim była Australia. Przygotowując się do konkursu uczniowie nie tylko poszerzyli swoją wiedzę na temat tego kraju, ale również zapoznali się z wybraną lekturą w języku angielskim.

Celem konkursu było m.in. motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego i propagowanie wykorzystywania technologii komputerowej w nauce języków obcych.

Oto laureaci konkursu:

kategoria – uczniowie klas V

• I miejsce – Paweł Heron (Szkoła Podstawowa Nr 5 im. dra Aleksandra Majkowskiego w Kartuzach)
  • II miejsce – Łukasz Konkol (Szkoła Podstawowa im. Obrońców Wybrzeża w Żukowie)
  • III miejsce – Oliwia Włodarczyk (Szkoła Podstawowa w Grzybnie)

kategoria – uczniowie klas VI

• I miejsce – Adrian Bulczak (Szkoła Podstawowa w Grzybnie)
  • II miejsce – Zuzanna Płotka (Zespół Kształcenia i Wychowania w Brodnicy Górnej)
  • III miejsce – Dominika Jelińska (Zespół Kształcenia i Wychowania w Dzierżążnie)

Organizatorzy gratulują zwycięzcom i wszystkim uczestnikom konkursu oraz zapraszamy za rok!