{phocagallery view=category|categoryid=582|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

8 kwietnia 2015 roku w Szkole Podstawowej w Wilanowie odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu dla Młodych Dziennikarzy. Naszą szkołę reprezentowały trzy osoby uczęszczające na zajęcia Koła Dziennikarskiego. Ich zadaniem było napisanie reportażu z dowolnego wydarzenia, w jakim brały udział. Jury, w skład którego wchodzili redaktorzy "Gazety Kartuskiej", postanowiło nagrodzić wszystkich naszych uczestników!

Pierwsze miejsce za reportaż "Friedom Festival 2014" otrzymała Kinga Zwara, drugie miejsce zajęła Oliwia Rogacewicz ("Wybory miss i mistera"), a trzecie – Martyna Kamińska ("Olbrzymia jajecznica"). Dziewczyny do konkursu przygotowała pani Justyna Adamczyk.

Oprócz dyplomów i wspaniałych nagród uczennice wzięły również udział w warsztatach fotograficznych zorganizowanych dla laureatów konkursu.

Serdecznie gratulujemy sukcesu!