Dzisiaj na lekcji odwiedzili nas uczniowie z klasy czwartej. Zadawaliśmy im różne pytania na temat "Co nas czeka po klasie trzeciej?" Dowiedzieliśmy się, że będą ciekawe przedmioty: historia, przyroda. Lekcje rozpoczynać się będą codziennie o godzinie ósmej. Najlepsze jest jednak to, że we wrześniu do dziennika nie będą wpisywane jedynki. W starszych klasach będzie mniej wycieczek, ale za to kilkudniowe. Każdy przedmiot odbywać się będzie z innym nauczycielem.

Jestem zadowolony i wdzięczny starszym kolegom z tego spotkania. Dziękuję im za cenne wskazówki. Myślę, że będzie miło. Nie ma się czego obawiać – przecież to moja szkoła!

Olivier Dobka, IIIa

Dzisiaj była niesamowita lekcja! Do naszej klasy przyszli starsi uczniowie. Opowiadali nam o klasie czwartej. Mogliśmy im zadawać rożne pytania. Dowiedziałam się, że będziemy mieć nowe przedmioty, a na każdej lekcji innego nauczyciela. W czwartej klasie zamiast medali są oceny negatywne i pozytywne. Starsi koledzy powiedzieli nam, że nauczyciele są mili, ale wymagający. Ucieszyłam się, że będą dyskoteki do godziny dziewiętnastej i zajęcia na basenie. Już się nie boję klasy czwartej!

Zuzanna Stachowiak, IIIa

Po spotkaniu już wiem, że klasa czwarta nie jest taka straszna jak mi się wydawało.

Marta Kobiela, IIIa

Przekonali mnie starsi koledzy do klasy czwartej. Teraz już wiem, że nie ma się czego bać!

Weronika Plichta, IIIa