{phocagallery view=category|categoryid=572|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

W dniu 19 marca dzieci z klas pierwszych wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym SYNAPSIK MEN. Uczestniczyło w nim razem 21 uczniów. Testy konkursowe były przygotowane w oparciu o dwie pierwsze części podręcznika ministerialnego "Nasz Elementarz". 15 pytań dotyczyło części pierwszej (jesień), a pozostałe 15 pytań - części drugiej (zima). Wszyscy uczniowie z dużym zaangażowaniem rozwiązywali zadania konkursowe. Trzeba przyznać, że mieli dużo pracy, bo musieli odpowiedzieć aż na 30 pytań. Podziwiamy naszych pierwszoklasistów za odwagę i wytrwałość jakimi się wykazali. Jeden sukces mają już za sobą. Teraz muszą poczekać na wyniki. Wszystkim życzymy osiągnięcia jak największej liczby punktów!