{phocagallery view=category|categoryid=567|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Tradycją się stało, iż wiosnę co roku, dzięki dobrej współpracy z dyrekcją szkoły muzycznej, nasze dzieci witają właśnie w tej szkole. Nie ma nic lepszego od dawki dobrej muzyki i odrobiny poezji. W miłej atwosferze, przy grze i śpiewie naszych uczniów, a także przy recytacji wierszy o wiośnie, witaliśmy pierwszy dzień wiosny, a także oglądaliśmy częściowe zaćmienie Słońca. Uczennice z klas czwartych recytowały wiersze, między innymi Bechlerowej, Kulmowej, Porażińskiej, zaś uczniowie klas piątych i szóstych grali, śpiewali i tańczyli. Wśród popisów młodych, utalentowanych uczniów mogliśmy podziwiać grę z wykorzystaniem kubków oraz wspaniały układ taneczny, nad którym czuwała pani Agnieszka Łabuda. Scenografię stanowiły instrumenty muzyczne oraz kolorowe wiosenne kwiaty, które również zdobiły naszych "artystów".
Dzień upłynął radośnie i był dobrą lekcją przykładnego witania wiosny: śpiewem, muzyką, tańcem i poezją. Wiosna się ucieszyła i z nami pozostanie.