{phocagallery view=category|categoryid=568|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Klasy czwarte, w ramach współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną, brały udział w akcji "Jestem bezpieczny w sieci". Panie z biblioteki przygotowały zajęcia, dzięki którym dzieci poznały zasady bezpiecznego korzystania z internetu. Uczniowie oglądali pouczające filmiki z owcami w roli głównej, brali udział w konkursach i dobrze się bawili. Utrwalili sobie, że w sieci nie podaje się swoich danych osobowych, nie ufa się osobom poznanych w sieci i przyswoili wiele innych cennych uwag, które pozwolą im bezpiecznie korzystać z internetu. W nagrodę za wspaniałą wiedzę każde dziecko otrzymało naklejkę oraz słodycz w postaci lizaka.

Serdeczne podziękowania składamy paniom z biblioteki za tak wspaniałą lekcję!