{phocagallery view=category|categoryid=546|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Uczniowie klasy IIa wzięli udział w Happeningu muzycznym "Bum Bum Rurki" w dniu 16 lutego w Kartuskim Centrum Kultury. Koncert stworzył im możliwość integracji ze starszą młodzieżą, dobrą zabawę, poznanie muzyki poprzez grę na rurkach oraz wyzwolenie swojego buntu i emocji. Rurki to instrumenty wykonane z tworzywa sztucznego, wykorzystywane do edukacji dla dzieci, rodziców i nauczycieli w wielu krajach. Można na nich grać samodzielnie i zespołowo. Kolorystyka odpowiada odpowiednim dźwiękom, a granie polega na uderzaniu o dowolną powierzchnię. Podczas spotkania każdy uczestnik otrzymał "rurkę" o wybranym przez siebie kolorze. Instrumenty te służyły jako podkład muzyczny, aby pokazać dzieciom, co to jest nauka, zabawa i integracja. Wszyscy bardzo dobrze się bawili i z dużym zaangażowaniem włączyli się do wspólnej zabawy.