{phocagallery view=category|categoryid=542|limitstart=4|limitcount=4|pluginlink=1}

Tradycyjnie już od kilku lat podczas ferii zimowych uczniowie naszej szkoły pod opieką p. K. Stankowskiej, p. H. Grzenkowskiej, p. D. Milewczyk i p. B. Żaczek pojechali na lodowisko do gdańskiej Hali "Olivia". Przygotowanie się do wyjścia na lód zajęło trochę czasu, gdyż trzeba było wypożyczyć łyżwy i dopasować do swojego rozmiaru buta, co nie każdemu udało się za pierwszym razem. Potem już było tylko szaleństwo na tafli lodowej. Szybka jazda, piruety, wyczerpujące ewolucje to tylko niektóre wyczyny naszych uczniów. Wszyscy świetnie się bawili, nie brakowało emocji z powodu upadków. Uczniowie, którzy dobrze radzili sobie na lodzie w ramach pomocy koleżeńskiej udzielali cennych rad i wskazówek swoim młodszym kolegom i koleżankom. Uczestnicy wyjazdu mieli nie tylko okazję aktywnie spędzić czas w gronie przyjaciół, ale także doskonalić swoje umiejętności jazdy na łyżwach. Przekonali się, że jazda na łyżwach jest trudną dyscypliną sportu, która wymaga wielkiego nakładu pracy i samozaparcia w dążeniu do celu. Dodatkową atrakcją było zwiedzanie Bazyliki Archikatedralnej w Oliwie ze słynnymi na całym świecie organami i posiłek w Mc Donald’s. Wszyscy uczniowie byli zadowoleni i deklarowali chęć wzięcia udziału w wyjeździe za rok.