{phocagallery view=category|categoryid=544|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Styczeń to miesiąc, w którym szczególnie pamiętamy o naszych babciach i dziadkach. Z tej okazji w szkołach odbywają się liczne akademie i uroczystości, podczas których wnuczęta prezentują swoje talenty i dziękują swoim babciom za to, że są. Nie inaczej było w naszej szkole.

Najmłodsi uczniowie z oddziałów przedszkolnych pod okiem swoich wychowawczyń przygotowały specjalny program z okazji Dnia Babci i Dziadka. Prezentowały swoje talenty recytatorskie i wokalne oraz wprawiły wszystkich w świąteczny nastrój wystawiając jasełka. Nie zabrakło też podziękowań i najlepszych życzeń dla Kochanych Babć i Dziadków. Spotkania zakończyły się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców dzieci.