{phocagallery view=category|categoryid=541|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

W czasie ferii uczniowie klasy 2a wzięli udział w zajęciach przyrodniczych na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Najpierw Pani Joanna Kuśnierz zaprezentowała dzieciom prezentację dotyczącą "Przygotowania się zwierząt do zimy”. Potem uczniowie mieli możliwość w zespołach oznaczyć owady dzięki kluczom. Dzieci obserwowały także doświadczenia przygotowane przez panią Małgosię. Kolorowały ilustracje, rozwiązywały rebusy, odszukiwały zwierzęta do podanych opisów oraz odrysowywały owady na specjalnych płytkach. Aktywnie włączały się we wszystkie zabawy i dzieliły się swoją wiedzą. Wycieczka zakończyła się zabawami w śnieżki.