Już od poniedziałku - 2 lutego kilka województw, w tym nasze, będzie miało przerwę zimową. Uczniowie po kilku miesiącach solidnej nauki będą mogli odpocząć i nabrać sił do dalszej i być może jeszcze owocniejszej nauki. W związku z tym zwracamy się do Was kochane dzieci, abyście bezpiecznie spędzili ferie zimowe. Jeżeli dopisze typowa zimowa aura, pamiętajcie, aby nie wchodzić na zamarznięte jeziora, rzeki, aby sporty zimowe uprawiać w wyznaczonych i bezpiecznych miejscach i informować opiekunów o miejscu pobytu.

W szkole, zresztą jak co roku, będą odbywały się zajęcia dla naszych uczniów według zaplanowanego harmonogramu. Dzieciaki pod okiem nauczycieli będą mogły spędzić czas miło, zabawnie i bezpiecznie. Dyrekcja szkoły wraz z nauczycielami pomyślała o was i przygotowała dla was urozmaiconą ofertę zajęć. Będą to głównie zabawy na świeżym powietrzu, zabawy ruchowe i zespołowe. Jak mówi przysłowie - ruch to zdrowie. Nie zabraknie także wyjazdu na lodowisko do Gdańska oraz do Hewelianum.

Spędźcie ten czas jak najlepiej, z wielką pasją, zadowoleniem i na sportowo. Nie zapominajcie o koleżankach, kolegach i zachęcajcie ich do wspólnego spędzania czasu. Wróćcie po feriach cali i zdrowi, z pozytywnym nastawieniem do nauki. Cieszcie się teraz "zimową labą"!