{phocagallery view=category|categoryid=533|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Dnia 24 stycznia uczennica klasy 3c Kinga Rasch godnie reprezentowała szkołę podczas VII Pomorskiego Festiwalu Piosenki Zimowej. Organizatorem konkursu był Urząd Miasta oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku. W przeglądzie uczestniczyło pięćdziesięcioro młodych wokalistów pełnych pasji i zamiłowania do śpiewu z całego województwa pomorskiego. W repertuarze mogły znaleźć się kolędy i piosenki o tematyce zimowej. Przedstawicielka naszej szkoły przygotowała i zaśpiewała kolędę "Oj maluśki, maluśki". Kinga choć nie znalazła się wśród laureatów, to z przebiegu eliminacji jest bardzo zadowolona. Udział w konkursie wzbogacił ją o nowe doświadczenie oraz pozwolił jej skonfrontować swoje umiejętności wokalne z innymi uczestnikami.