{phocagallery view=category|categoryid=518|limitstart=0|limitcount=2|pluginlink=1}

13 grudnia uczennica klasy IIIc Kinga Rasch uczestniczyła w XI Wojewódzkim Konkursie Wokalnym Kolęd i Pastorałek "Nad światem cicha noc" organizowanym przez Pałac Młodzieży im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku. Celem konkursu była prezentacja dorobku artystycznego solistów i zespołów wokalnych oraz popularyzacja śpiewania kolęd. Przedstawicielka naszej szkoły zaśpiewała kolędę "Oj maluśki, maluśki". Było to dla niej wielkie wyzwanie, gdyż po raz pierwszy brała udział w takim przedsięwzięciu gdzie musiała zmierzyć się z liczną konkurencją z całego województwa. Występ naszej uczennicy z pewnością wzbogacił ją o nowe doświadczenie, które dostarczyło jej nowych pomysłów w zakresie upowszechniania śpiewu. Kinga, która posiada niezwykłe umiejętności wokalne i potrafi zachwycić słuchaczy godnie reprezentowała naszą szkołę w województwie.