{phocagallery view=category|categoryid=521|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

{phocagallery view=category|categoryid=522|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Tradycją już jest organizowanie przed świętami w szkole klasowych wigilii. Uczniowie wraz z wychowawcami tworzą przedsmak tego, co za kilka dni przeżyjemy wśród bliskich. W świątecznie przystrojonych klasach, wśród tradycyjnych potraw, łakoci, uczniowie śpiewali kolędy, dzielili się opłatkiem. Nie zabrakło także prezentów mikołajkowych. Są to magiczne chwile, które łączą uczniów i sprawiają, że jesteśmy bardziej mili i lepsi.

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia życzymy wszystkim radosnych świąt i szczęśliwego Nowego Roku, a uczniom samych bardzo dobrych ocen!