{phocagallery view=category|categoryid=514|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Okres Świat Bożego Narodzenia to szczególny czas dla wszystkich ludzi, to czas radości, ale też zadumy i przemyśleń nad losem drugiego człowieka.

17 grudnia 2014 r., tradycyjnie już od 1980 r., uczniowie naszej szkoły odwiedzili pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Kobysewie. Szkolny zespół teatralny "Świetliki" przedstawił spektakl bożonarodzeniowy przeplatany kolędami przygotowanymi pod kierunkiem p. Gabrieli Jankowskiej. Podczas spotkania nie zabrakło chwil pełnych wzruszeń, gdyż w obliczu samotności i cierpienia głos małych aktorów łamał się jak kruchy, wigilijny opłatek. Na twarzach pensjonariuszy i dzieci pojawił się także uśmiech podczas kolędowania, składania życzeń czy wręczania symbolicznych podarunków przygotowanych przez uczniów pod opieką p. Krystyny Stankowskiej opiekuna Ogólnoszkolnej Rady Uczniowskiej.

Spotkanie to było doskonałą okazją, aby kształtować w sercach młodych ludzi wrażliwość i uczyć ich dawać innym radość i miłość.

Dziękujemy rodzicom naszych uczniów za finansowe wsparcie, dzięki któremu mogły zostać zakupione słodycze do paczek i firmie Przewozy Autobusowe "Gryf" za nieodpłatne udostępnienie środka transportu.