{phocagallery view=category|categoryid=495|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

{phocagallery view=category|categoryid=505|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

{phocagallery view=category|categoryid=506|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Od wrześnie w naszej szkole wdrożony jest projekt Unijny "Szkoła daje więcej". Wśród zajęć, w jakich uczniowie mogą uczestniczyć jest doradztwo zawodowe. Podczas tych spotkań uczniowie mają możliwość lepiej poznać, przyjrzeć się pracy w niektórych zawodach. Dotychczas odwiedzili i poznali z bliska zawód leśnika, odwiedził nas poseł p. Stanisław Lamczyk, podziwiali pracę strażaków oraz dowiedzieli się jak i na czym polega prowadzenie szkoły przez dyrektora placówki, a to na przykładzie szkoły do, której uczęszczają. Dzieci zadawały pytania, na które uzyskali szczegółowe odpowiedzi i słuchały z zaciekawieniem informacji jakich udzielali im przedstawiciele poszczególnych zawodów.

To dobry pomysł, gdyż pozwoli on uczniom na bardziej przemyślany wybór szkoły i zawodu, w którym chcieliby w przyszłości pracować.