{phocagallery view=category|categoryid=503|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

25 listopada obchodziliśmy w świetlicy szkolnej po raz pierwszy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Uroczystość przygotowała i przeprowadziła p. Małgorzata Klinkosz - Anioła. Adresatami były Świetliczaki z klas Ic, IIb, IIIa, IIIc. Głównym celem obchodów tego święta na całym świecie jest chęć walki z agresją oraz przypomnienie najważniejszych wartości jakimi są: dzieciństwo, miłość, przyjaciel, ciepło domu rodzinnego. Z tymi słowami łączy się właśnie nasz kochany Pluszowy Miś.

Każdy Świetliczak przyniósł ze sobą swojego ulubionego misia, którego potem zaprezentował szerokiej publiczności. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji: gry i zabawy zręcznościowe, pląsy, konkursy rysunkowe oraz quiz wiedzy na temat życia i zwyczajów niedźwiedzi żyjących na wolności. Wszystkie dzieci otrzymały słodkości i drobne upominki. Tytuł najsympatyczniejszego przyjaciela Pluszowego Misia uzyskał: Bartłomiej Wolski z klasy Ic.

Cała impreza upłynęła w bardzo przyjemnej atmosferze. Wszyscy przypomnieli sobie o swoich przyjaciołach, może troszeczkę zapomnianych. My dorośli także wróciliśmy przez chwilę pamięcią do swojego dzieciństwa.