{phocagallery view=category|categoryid=502|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Zgodnie ze staropolskim zwyczajem 28 listopada w szkolnej czytelni zorganizowane zostały zajęcia "Andrzejkowe tradycje". Specjalnie na ten dzień czytelnia została odświętnie przystrojona, a nasze dobre "wróżki" przepowiadały wszystkim chętnym wymarzone zawody, powodzenie w nauce, ciekawe przygody, szczęście i zdrowie. W tym roku w rolę wróżek wcieliły się uczennice z Koła Dziennikarskiego: Anna Knop, Oliwia Rogacewicz, Weronika Janikowska, Martyna Kamińska oraz Wiktoria Dawidowska. Wiele śmiechu towarzyszyło naszej zabawie. Wszyscy z chęcią słuchali, co czeka ich w przyszłości, zwłaszcza że ta przepowiadana w szkolnej czytelni była bardzo optymistyczna!