{phocagallery view=category|categoryid=491|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

I w tym roku, już po raz czternasty, organizujemy w szkole duży koncert charytatywny pod hasłem „Zostań Aniołem Dobra", z którego dochód przeznaczymy na zakup paczek świątecznych dla rodzin naszych dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej, by i w ich domach zagościła świąteczna atmosfera.

Koncert „Zostań Aniołem Dobra" odbędzie się 5 grudnia. Początek imprezy przewidziany jest na godzinę 17:00. Podczas koncertu przeprowadzona zostanie licytacja, a część przedmiotów będzie można zakupić na kiermaszu bożonarodzeniowym. Na miłych gości będzie też czekać kawiarenka z pyszną kawą, herbatą oraz domowymi wypiekami.

Każdy, niezależnie od talentów i możliwości może wesprzeć organizatorów. Już teraz uczniowie i nauczyciele oraz rodzice własnoręcznie wykonują bombki, choinki, szopki, stroiki, kartki świąteczne, elementy deklaracyjne na bożonarodzeniowy stół, które będzie można zlicytować, bądź nabyć na kiermaszu. Rozprowadzane są też cegiełki wspierające koncert i zbierane są fanty na licytację i niespodziankę Świętego Mikołaja. Trwają intensywne przygotowania uczniów do występów na koncercie, które najbardziej przeżywają ci najmłodsi. Każdy chce jak najlepiej zaprezentować swoje umiejętności i talent, a tych naszym uczniom nie brakuje. Mimo że do świąt jeszcze daleko, w naszej szkole zapanowała już iście świąteczna atmosfera.

Koncert Charytatywny to bardzo duże wydarzenie łączące całą społeczność szkoły. Wszyscy angażują się w przygotowanie tego przedsięwzięcia. Prace nad występami i dekoracjami trwają już od dobrych kilkunastu dni i wymagają wiele poświęcenia ze strony nauczycieli, uczniów, rodziców oraz przyjaciół szkoły. Wszyscy starają się, aby kolejny koncert był jeszcze lepszy niż poprzedni. Podczas organizacji uczniowie lepiej się poznają, łączą swoje siły, a motywuje ich główny cel koncertu, czyli pomoc innym. Wszyscy wiedzą, że nawet upieczenie pierników jest potrzebne, żeby się udało.

Koncert zawsze przyciąga wielu widzów i przebiega w bardzo sympatycznej atmosferze. Cała szkoła żyje tym wydarzeniem, to tradycja, która wpisała się w życie szkoły!

Przyjdź do naszej szkoły 5 grudnia, będzie pięknie, wzruszająco i energetycznie.

Czekamy na każdego, kto pragnie stać się Aniołem Dobra! Warto, bo przecież dobro powraca!