Nasza nakretkiszkoła włącza się w akcję "Nakręć się i pomagaj z uśmiechem". Polega ona na zbieraniu plastikowych nakrętek, które zostaną sprzedane do ponownego użytku, a pieniądze uzyskane w ten sposób pomogą potrzebującym dzieciom.

Nasza szkoła będzie zbierać nakrętki dla Pawła - chłopca, który zmaga się z autyzmem oraz chorobą skóry o nazwie ziarniak obrączkowaty. Ma też chorą tarczycę i wątrobę. Zbieramy nakrętki, aby wesprzeć kosztowną rehabilitację i leczenie Pawła. Gorąco zachęcamy wszystkich aby włączyli się w naszą akcję. To nic nie kosztuje, a w ten sposób nie tylko pomagamy potrzebującym, ale również dbamy o środowisko.

Zebrane przez Państwa nakrętki będziemy odbierać raz w miesiącu, po uprzednio podanej w klasach informacji.

Wolontariat szkolny