{phocagallery view=category|categoryid=469|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Uczniowie naszej szkoły, uczący się języka kaszubskiego, wzięli udział w Konkursie Plastycznym pt. "Moje miejsce na Kaszubach". Celem konkursu, zorganizowanego przez Lokalną Grupę Rybacką Kaszuby, było promowanie atrakcyjności obszaru LGR Kaszuby jako obszaru atrakcyjnego turystycznie i kulturowo, związanego z tradycją kaszubską, popularyzacja ekoturystyki, wędkarstwa i rybactwa wśród dzieci i młodzieży. W sumie na konkurs o zasięgu powiatowym wpłynęło ponad 600 prac. Cieszymy się, że wśród tylu prac zostały zauważone i nagrodzone wyróżnieniem prace Weroniki Janikowskiej, uczennicy klasy VIb oraz Kornelii Wilczewskiej, uczennicy klasy IIIc. Dnia 22 października obie laureatki uczestniczyły w uroczystości wręczenia nagród rzeczowych i dyplomów w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie. Oprócz indywidualnych nagród laureatki otrzymały nagrodę dla szkoły, trzy piłki - do piłki nożnej, siatkówki i koszykówki.

Prace zostały wykonane pod kierunkiem p. Danuty Milewczyk i p. Gabrieli Jankowskiej.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!