{phocagallery view=category|categoryid=468|limitstart=0|limitcount=8|pluginlink=1}

W naszej szkole odbył się mini turniej tenisa ziemnego. W turnieju udział wzięły dzieci zapisane do szkółki tenisowej "Tenisowy Start" w ramach projektu dofinansowanego przez Gminę Kartuzy. Pierwszy mini turniej odbył się dla uczniów grup młodszych. Udział wzięli: Aleksander Andrzejak, Margareta Kąkol, Maciej Stencel, Maksymilian Konkel, Nikodem Lewna, Michał Cylke, Natalia Myszk, Michalina Wilczewska, Kornelia Wilczewska, Marysia Miszk. Zawody rozgrywane były w formule gier i ćwiczeń sportowych, podczas których zawodnicy zdobywali punkty za każde ćwiczenie. Zwycięzcą w grupie młodszej okazał się Nikodem Lewna, który o zaledwie 0.5 punktu wyprzedził Margaretę Kąkol. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy wraz z upominkami o charakterze sportowym.
W grupie dzieci starszych zorganizowano zawody tenisowe. Grano systemem każdy z każdym. Rozgrywano mecze tie-breakowe (wygrana zawodnika, który uzyskał 7 punktów). Udział wzięli: Eryk Klinkosz, Filip Ostrowski, Franciszek Rogacewicz, Jakub Bałenkowski, Weronika Bolduan. Zwycięzcą, z kompletem wygranych spotkań został Jakub Bałenkowski. Drugie miejsce zdobyła Weronika Bolduan, przed Franciszkiem Rogacewiczem. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy. Pierwsza trójka zawodników dodatkowo otrzymała puchary za zajęte miejsca.
Sędzią zawodów oraz prowadzącym zawody był p. Piotr Jędrkowiak, instruktor PZT, właściciel szkoły tenisowej Tenisowy Start. Nagrody wręczał p. Piotr Kloczkowski dyrektor szkoły oraz p. Andrzej Karczewski wicedyrektor szkoły.

Zadanie publiczne jest realizowane dzięki dotacji Gminy Kartuzy