{phocagallery view=category|categoryid=463|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

{phocagallery view=category|categoryid=462|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

13 października w szkole miał miejsce Dzień Samorządności oraz obchodziliśmy Dzień Nauczyciela. Na porannym apelu uczniowie przejęli "władzę" i ku ich zadowoleniu, pełnili rolę nauczycieli oraz innych pracowników szkoły. Złożyli uroczyste ślubowanie i udali się do wyznaczonych miejsc, by wypełnić swoje obowiązki. To dobry moment, aby dzieci przekonały się, że praca nauczyciela nie jest wcale taka łatwa, a także to, że bycie dorosłym nie jest takie piękne. Dalsza część dnia również przebiegła w uroczystym nastroju, ponieważ uczniowie klas trzecich przygotowali część artystyczną, której przyświecało hasło "Zacną rzeczą jest uczyć się, lecz jeszcze zacniejszą nauczać". Piosenką i wierszem uczcili święto swoich pedagogów. Miło było gościć w naszej szkole gości: panią Burmistrz Mirosławę Lehman, dyrektora Szkoły Muzycznej pana Sebastiana Szumana, ks. proboszcza Piotra Krupińskiego oraz przewodniczącego Rady Rodziców pana Stanisława Markowskiego.
Po części artystycznej dyrektor szkoły powitał wszystkich przybyłych, następnie głos zabrała pani Burmistrz i ks. proboszcz P. Krupiński, którzy życzyli nauczycielom wszystkiego dobrego i owocnej pracy oraz podkreślili, jak ważny jest to zawód.
Miłym akcentem było wręczenie nagród Dyrektora Szkoły wybranym nauczycielom i pracownikom szkoły za ich pracę, aczkolwiek na nagrodę zasłużyli wszyscy, jak powiedział dyrektor szkoły.

Wszystkiego najlepszego drodzy nauczyciele!