{phocagallery view=category|categoryid=441|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

5 września ponownie zagościli u nas instruktorzy tańca ze szkoły El'dance. Pokaz tańców dla najmłodszych odbył się na sali gimnastycznej. Tańczono taniec towarzyski, dyskotekowy oraz latynoski. Prezentacje wzbudziły dużo pozytywnych emocji. Nie zabrakło okrzyków zachwytu dla tańczących, braw i wiwatów. Także nasi milusińscy również mogli zatańczyć przy pomocy instruktorów. Celem spotkania było oczywiście zachęcenie uczniów do udziału w lekcjach tańca, który sprawdził się w poprzednich latach. Jest to dobry sposób na pozbycie się stresu po całym tygodniu nauki. Ruchu nigdy za dużo. A przywołując znane powiedzenie przecież "Tańczyć każdy może".