{phocagallery view=category|categoryid=419|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

29 maja w naszej szkole był Dzień Otwarty dla przyszłych uczniów zerówek i klas pierwszych. Nauczyciele i uczniowie przygotowali różne atrakcje dla gości. Panie z zerówek poprowadziły zajęcia mające na celu pokazanie jak i czego będą uczyły się dzieciaki w przyszłym roku szkolnym. Uczniowie ze starszych klas zaprezentowali namiastkę kółek zainteresowań (np. kółko szachowe, kółko dziennikarskie, wolontariat). Nie zabrakło występu zespołu "Słunôszka". Piękne przedstawienie zaprezentował zespół teatralny "Świetliki", a dzieci z zespołu "Teatromani" przebrane za różne postacie z baśni czytały fragmenty z różnych baśni. Były konkursy dla najmłodszych i wiele innych atrakcji. Frekwencja dopisała, a dzieciaczki i ich rodzice z dużym zainteresowaniem poznawali namiastkę tego, co szkoła może im zaoferować.

Zatem zapraszamy od września do naszej szkoły!