{phocagallery view=category|categoryid=417|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Dnia 26 maja uczniowie klasy Ia po raz kolejny wzięli udział w zajęciach ekologiczno - przyrodniczych w ramach programu "Leśną ścieżka w świat ekologii". Zajęcia odbyły się na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Pani Joanna Kuśnierz przedstawiciel parku przedstawiła prezentację dotyczącą zmian jakie zachodzą w lesie podczas nastania wiosny. Uczniowie utrwalili nazwy poznanych kwiatów wiosennych, dowiedzieli się jakie zmiany zachodzą u zwierząt: zmiana futra, narodziny młodych. Oprócz tego uczniowie rozwiązywali zagadki, dzielili się swoją wiedzą, uzupełniali plansze sprawdzając swoje wiadomości na temat ptaków, owadów i ssaków. Na koniec zajęć otrzymali drobne upominki.