{phocagallery view=category|categoryid=402|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

W dniu 12 maja na boisku przy Gimnazjum Nr 1 w Kartuzach odbył się gminny turniej piłki nożnej chłopców dla szkół podstawowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W turnieju tym wzięło udział siedem drużyn. Szkoły zostały podzielone na 2 grupy. Po rozegraniu meczy grupowych rozegranych systemem "każdy z każdym" zajęliśmy 1 miejsce i awansowaliśmy do meczu finałowego w którym zajęliśmy 1 miejsce. Taki wynik dał drużynie naszej szkoły awans do finałów powiatowych, które odbędą się 20 maja w Sulęczynie. Duda Jan został najlepszym zawodnikiem turnieju, a Jandziński Łukasz został królem strzelców. Oto wyniki meczy naszej drużyny:

• SP Nr 5 – SP Nr 2 2:2
  • SP Nr 2 – SP Dzierżążno 2:1
  • SP Nr 1 – SP Nr 2 2:5

Po rozegraniu wszystkich meczy reprezentacje zajęły poszczególne miejsca:

1. miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Kartuzach
  2. miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kartuzach
  3. miejsce - Szkoła Podstawowa Dzierżążno
  4. miejsce - Szkoła Podstawowa Staniszewo

Reprezentację naszej szkoły tworzyli następujący uczniowie:

1. Duda Jan
  2. Hirsz Gabriel