{phocagallery view=category|categoryid=396|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Uczniowie klasy IVa i Va pod opieką wychowawców w dniu 29 kwietnia uczestniczyli w Centrum Inicjatyw Edukacyjnych w Kartuzach w dwugodzinnych zajęciach o bardzo tajemniczym tytule "Twarzoksiąg, czyli ciąg dalszy opowieści". Podzieleni na trzy grupy w atrakcyjnej formie tworzyli ciąg dalszy opowieści o podróży Odyseusza, zamku Camelot i królu Arturze oraz o różnych wyobrażeniach piekła. Na zakończenie zajęć, grupy przedstawiły efekty swojej pracy, odpowiadając na pytania: co by się nie wydarzyło, gdyby nie Itaka, w którym kręgu ląduje dusza, czy odnaleziono Graala?
Uczniowie chętnie i aktywnie brali udział w prowadzonych zajęciach, które były okazją do pogłębienia swojej wiedzy, rozwijania zainteresowań, nabywania wiadomości "inaczej".