{phocagallery view=category|categoryid=389|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Dnia 12.04 na stadionie Arki Gdynia w Gdyni odbył się "Finał wojewódzki Piłki Nożnej o Puchar Tymbarku" dla klas IV - V (U-12). Do tych zawodów awansowało 19 drużyn z eliminacji powiatowych. Wszystkich uczestników podzielono na 4 grupy. W naszej grupie "A" zagrały następujące drużyny: Szkoła Podstawowa Nr 9 Rumia, Szkoła Podstawowa Stary Dzierzgoń, Szkoła Podstawowa Subkowy, Orliki ZS Czarne oraz nasza szkoła pod opieką p. M. Adamczyka. Wyniki poszczególnych meczy naszej drużyny:

• Szkoła Podstawowa Nr 9 Rumia - Szkoła Podstawowa Nr 2 z Kartuz 1:3
  • Szkoła Podstawowa Stary Dzierzgoń - Szkoła Podstawowa Nr 2 z Kartuz 0:8
  • Szkoła Podstawowa Subkowy - Szkoła Podstawowa Nr 2 z Kartuz 2:0
  • Orliki ZS Czarne - Szkoła Podstawowa Nr 2 z Kartuz 0:8

Po rozegraniu wszystkich meczy zajęliśmy 2 miejsce w grupie i awansowaliśmy do ¼ finału etapu wojewódzkiego. Następnie rozegraliśmy mecz z SP Bytów, który przegraliśmy 1:2 i zajęliśmy 5 miejsce w województwie.

Reprezentację naszej szkoły tworzyli następujący uczniowie:

1. Formela Kacper
  2. Marszk Antoni