{phocagallery view=category|categoryid=372|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Przyjście wiosny uczciliśmy 21 marca. Uczniowie klas IV - VI pod opieką wychowawców udali się z wizytą do Szkoły Muzycznej, gdyż właśnie tam dzięki uprzejmości tamtejszego dyrektora p. S. Szumana witaliśmy długo oczekiwaną wiosnę. Dla naszych uczniów przygotowaliśmy montaż poetycko - muzyczno - teatralny w wykonaniu uczniów naszej szkoły oraz tych, którzy chodzą do Szkoły Muzycznej. Rozbrzmiewały dźwięki na fortepianie, akordeonie, gitarze i flecie przerywane recytacją poezji w wykonaniu uczniów klas szóstych. Na zakończenie "Teatromani" przedstawili spektakl pełen humoru pt. "Czerwony Kapturek inaczej". Był śmiech, brawa i dobra zabawa. Serdecznie dziękujemy panu dyrektorowi S. Szumanowi za współpracę i pomoc w oraganizacji koncertu.
Dzień ten również był inny z tego powodu, że uczniowie zastępowali nauczycieli i innych pracowników szkoły. Przypadło im to do gustu. Niektórzy nawet specjalnie ucharakteryzowali się, by przypominać konkretną osobę.
Po udanym powitaniu wiosny czas na dalszą naukę.