{phocagallery view=category|categoryid=358|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Dnia 5 marca uczniowie z klas I - III uczestniczyli w spektaklu teatralnym przygotowanym przez Studio Artystyczne "Akada". Przedstawienie pt.: "Planeta Samozdrowie i misja Generała Osiłka" to pouczająca inscenizacja, która mówi o prawidłowych zachowaniach oraz w zabawny sposób opowiada o tym, jak bezczynne przesiadywanie przed telewizorem lub komputerem wpływa negatywnie na rozwój fizyczny i samopoczucie. Historia przygód głównego bohatera uświadamia dzieciom potrzebę umiejętnego i różnorodnego spędzania wolnego czasu, w którym nie może zabraknąć sportu. Z przedstawienia wypływa przesłanie mówiące o tym, co jest ważne w życiu i przekonuje, że każdy jest odpowiedzialny za swoje czyny. Uczniowie mieli okazję bliżej zapoznać się z grą żywego aktora, a ponadto niektórzy z nich mogli wcielić się w wybrane role, by wspólnie z profesjonalistami wykonać dane zadanie. Spektakl nie tylko uatrakcyjnił zajęcia szkolne, ale z pewnością wzbogacił wiedzę naszych uczniów.