{phocagallery view=category|categoryid=352|limitstart=2|limitcount=4|pluginlink=1}

W czwartek 27 lutego w Szkole Podstawowej Nr 5 w Kartuzach odbył się III Gminny Konkurs Recytatorski "Nursery Rhymes". W konkursie wzięło udział 21 uczniów z siedmiu szkół podstawowych gminy Kartuzy. Naszą szkołę reprezentowały uczennice Kinga Zwara i Anna Knop z klasy Vb oraz Joanna Stoltmann z klasy VIa. Wszyscy uczestnicy konkursu mieli bardzo ciekawe pomysły na zaprezentowanie swoich wierszyków. Jednak zdaniem jury najlepiej poradziła sobie z tym zadaniem nasza uczennica Kinga Zwara, która przepięknie wyśpiewała rymowankę "Five Little Monkeys". Zaszczytne trzecie miejsce zajęła Ania Knop, zaś nasza trzecia reprezentantka Asia Stoltmann otrzymała wyróżnienie. Całej trójce gratulujemy sukcesów!