{phocagallery view=category|categoryid=342|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Dzień 14 lutego już od wielu lat w Polsce ma swoje ważne miejsce w sercach Polaków. W tym dniu, a właściwie już przed, zastanawiamy się czym obdarować osoby, które kochamy lub lubimy. Nasi uczniowie również nie zapominają o wręczaniu koleżankom i kolegom przysłowiowej kartki walentynkowej. Jest to bardzo miłe i sympatyczne. Pomaga im w tym "Poczta Walentynkowa", która dostarcza wymyślne pocztówki bądź inne dowody na to, że kogoś lubimy.
O wszystkich uczniach pamiętali młodzi aktorzy z kółka teatralnego "Teatromani", którzy przygotowali na Walentynki montaż słowno - muzyczny pt. "W okowach miłości". Recytowali wiersze Pawlikowskiej, Gałczyńskiego, Tetmajera, Lechonia przeplatane piosenkami Grechuty, Turnała czy Kofty. Były serduszka, kwiatki i miłe uśmiechy. Bądźmy mili dla siebie cały rok.