{phocagallery view=category|categoryid=340|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

„Niechaj w zdrowiu długie lata
Dni Wasze płyną w pomyślności,
Niech Wasze chwile radość splata
Pośród wnucząt swych miłości"!

Dnia 6 lutego w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Klasy pierwsze przygotowały program artystyczny, w którym dzieci zaprezentowały przygotowane przez siebie wierszyki i piosenki. Licznie zebrani goście hucznymi oklaskami nagradzali występy swoich wnuków. Po części artystycznej przyszedł czas na konkursy. Odważne Babcie z zawiązanymi oczami karmiły swoich wnuków "ptysiami". Następnie dziadkowie popisywali się swoją sprawnością podbijając piłeczkę rakietką tenisową. Najtrudniejsze okazało się rozpoznawanie Babci i Dziadka na podstawie opisu i rysunku wykonanego przez wnuczka. Jedną z nagród za zwycięstwo były kubeczki z napisem "Super Babcia" i "Super Dziadek". Na zakończenie uroczystości seniorzy otrzymali kolorowe upominki. Wykonano też pamiątkowe zdjęcia. Uśmiechy i podziękowania seniorów świadczyły o tym, że miło spędzili czas i chętnie obejrzeli popisy swoich wnuków.