{phocagallery view=category|categoryid=328|limitstart=0|limitcount=2|pluginlink=1}

W listopadzie Szkolne Koło Wolontariatu ogłosiło w naszej szkolę zbiórkę darów na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt w Sopocie i fundacji „Pies szuka domu" z Sulmina. Uczennice klas szóstych (Martyna Ciachowska, Marta Kitowska i Kinga Formela) przygotowały plakat promujący zbiórkę oraz zachęciły uczniów wszystkich klas do udziału w akcji „Podziel się Kocykiem". W ciągu miesiąca udało nam się zebrać legowiska, koce, ręczniki, miski i karmę dla podopiecznych schroniska. 17 grudnia szkolni wolontariusze zanieśli wszystkie dary do redakcji Expressu Kaszubskiego, która była koordynatorem akcji w Kartuzach.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wsparli ten szczytny cel przynosząc dary dla zwierzaków. Zapraszamy Was również do odwiedzenia naszego Facebooka, gdzie organizatorzy umieścili oficjalne podziękowanie dla naszej szkoły.