{phocagallery view=category|categoryid=326|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w plastycznym konkursie pod patronatem "Dziennika Bałtyckiego", którego głównym celem była poprawa bezpieczeństwa pieszych w ruchu drogowym. Uczniowie wykonali prace plastyczne, których przesłaniem miało być pokazanie potrzeby stosowania odblasków w ruchu pieszych. Uczennice Aleksandra Makurat (klasa 5a) i Joanna Węsiora (klasa 6c) otrzymały wyróżnienie, a Filip Kasyna (klasa 5a) został laureatem konkursu. Wszyscy uczniowie z klasy 5a i 6c otrzymali odblaski, a wyróżnieni nagrody rzeczowe ufundowane przez firmę BAT.

Pamiętajcie! Przyczepcie odblaski do plecaka i noście je - szczególnie teraz w okresie zimowym!