{phocagallery view=category|categoryid=325|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Dnia 16 grudnia w Zespole Szkół Nr 2 w Kartuzach odbył się VII Mikołajkowy Turniej o Puchar Burmistrza Kartuz w minikoszykówkę dziewcząt szkół podstawowych. Do zawodów oprócz drużyny z naszej szkoły, zgłosiły się jeszcze cztery reprezentacje z innych szkół. Rozegrano mecze w systemie każdy z każdym, czyli każda drużyna zagrała 4 mecze. W tym turnieju wynik nie był istotny, celem było zachęcenie dziewcząt do gry w koszykówkę i dobra zabawa. Każda drużyna otrzymała puchar, a każdy zawodnik medal i słodycze.

Na zawody te uczniowie naszej szkoły udali się pod opieką trenera p. Marcina Adamczyka. Reprezentację naszej szkoły tworzyły następujące uczennice:

1. Knop Anna
  2. Zwara Kinga