{phocagallery view=category|categoryid=323|limitstart=0|limitcount=8|pluginlink=1}

Ostatni tydzień przed przerwą świąteczną jest w naszej szkole bardzo pracowity. Nie tylko ze względu na naukę, ale także różnego rodzaju świąteczne akcje. Zwyczajem są klasowe wigilie, podczas których uczniowie dzielą się opłatkiem, składają sobie życzenia, śpiewają kolędy. Na stołach nie brakuje tradycyjnych potraw. Jest miło i sympatycznie. Magia zbliżających się świąt działa. Taki magiczny dzień w tym roku był w piątek. Po tak miłe spędzonych chwilach w klasach przyszedł czas na Jasełka. Była to naprawdę uczta dla duszy. Dzieci z kółka teatralnego "Świetliki" prowadzonego przez panią Gabrysię Jankowską jak zwykle stanęły na wysokości zadania zarówno grą aktorską, reżyserią oraz scenografią. Przesłanie płynące z przedstawienia było bardzo jasne i pouczające - zatrzymajmy się choć na chwilę i zobaczmy tych, którzy są wśród nas. Szanujmy się i kochajmy!

Wszystkiego dobrego. Zdrowych, radosnych świąt oraz spełnienia marzeń w nadchodzącym Nowym Roku!

Życzę świątecznej magii i wszystkiego dobrego w Nowym Roku!