{phocagallery view=category|categoryid=322|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Uczniowie klas IVa i Va 12 grudnia odwiedzili Centrum Nauki Eksperyment w Gdyni. To miejsce, które wyzwala kreatywność, pobudza ciekawość świata i głód wiedzy, wymaga od uczniów czytania instrukcji ze zrozumieniem. Uczniowie przez zabawę poznali tajemnice wodnego świata, z bliska podpatrywali zachowania zwierząt, odczuli na własnej skórze trzęsienie ziemi, dzięki multimedialnym manekinom zajrzeli do środka naszych organizmów, poznając zachodzące w nich procesy, przez mikroskop obejrzeli budowę tkanek narządów człowieka. Nauka może być wspaniałą zabawą. I wcale nie trzeba jej zdobywać w szkole. Centrum Naukowe Eksperyment to miejsce, gdzie można przyjemnie, ale też i pożytecznie, spędzić czas.