dzieci dzieciom 2013

Już po raz trzynasty nasza szkoła organizuje
charytatywny koncert „Dzieci - Dzieciom",
tym razem pod hasłem "Dar Serca".

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców
i mieszkańców Kartuz

w poniedziałek 9 grudnia na godzinę 17:00 w progi naszej szkoły.

Dochód z tej imprezy, tak jak to było do tej pory, przeznaczymy na paczki świąteczne dla rodzin naszych uczniów, będących w trudnej sytuacji życiowej.
Na dobre rozpoczęły się przygotowania do koncertu. Trwa zbiórka fantów, które zostaną zlicytowane w trakcie koncertu. Nauczyciele i uczniowie pod czujnym okiem nauczycieli wykonują kartki i różnorodne ozdoby świąteczne, które będzie można zakupić na stoiskach, rodzice już planują, jakie wypieki będzie można skosztować w kawiarence, a uczniowie przygotowują się do występów artystycznych. W programie koncertu nie zabraknie piosenek o tematyce świątecznej, kolęd, wierszy, popisów tanecznych i gry na różnych instrumentach. Całość dopełni już też zaplanowana w najdrobniejszym calu wyjątkowa scenografia i oprawa dźwiękowa. A wszystko to po to, by stworzyć magiczną atmosferę, która na oścież otworzy serca ludzi dorosłych, by każdy stał się świętym Mikołajem, by dzięki temu w każdym domu zagościł duch Bożego Narodzenia.
Mamy nadzieję, że jak co roku od wielu lat, tegoroczny koncert będzie czasem wielu wzruszeń i uniesień duchowych, wielkim dziełem całej społeczności szkolnej w budowaniu wielkiego dzieła niesienia pomocy drugiemu człowiekowi, bo przecież:

„Każdy może zostać świętym Mikołajem
Byle tylko proszę waszej dorosłości
Znaleźć w sercu trochę ciepła i czułości."

{phocagallery view=category|categoryid=308|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}