{phocagallery view=category|categoryid=296|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Koniec pażdziernika, początek listopada to czas, który wprowadza nas w zadumę i częściej wspominamy tych, którzy odeszli. Nasi uczniowie nie zapomnieli o grobach bliskich oraz o tych, o których nikt już nie pamięta i wraz z wychowawcami odwiedzili cmentarz, uporządkowali zaniedbane groby, złożyli kwiaty i zapalili znicze. Dopełnieniem tych refleksyjnych dni był montaż słowno - muzyczny pt. "Poetyckie Zaduszki" przygotowany przez szkolny zespół teatralny " Teatromani". Uczniowie klas szóstych przy muzyce Bacha recytowali wiersze ks. J. Twardowskiego, K. Baczyńskiego, a także Gałczyńskiego. Niech przyświecają nam słowa J. Twardowskiego: "Śpieszmy się kochać ludzi, oni tak szybko odchodzą".