{phocagallery view=category|categoryid=288|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

"Za ich trud, za ich wdzięczność" - takie hasło przyświecało akademii z okazji Dnia Nauczyciela, które w tym roku było szczególnie uroczyste, ponieważ były to gminne obchody tego święta. Było mnóstwo gości, w tym: pani burmistrz - Mirosława Lehman, przeowdniczący Rady Miejskiej - Edmund Dunst, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Kartuzach - st.bryg. inż. Edmund Kwidziński, dyrektorzy szkół wszystkich szkół z gminy Kartuzy, nauczyciele oraz nasi uczniowie. Uroczystość rozpoczął dyrektor naszej szkoły pan P. Kloczkowski, który powitał gości i przypomniał historię KEN, a następnie znaczenie roli nauczyciela we współczesnym świecie. Następnie przemówiła pani burmistrz i wręczyła dyrektorom szkół tablety, które mają być symbolem nowoczesności w dążeniu do wiedzy w szkołach. Zostały przyznane nagrody za owocną pracę, wybitne osiągnięcia i sukcesy. Także nauczyciele obchodzący jubileusz swojej pracy otrzymali dyplomy.
Chwile tej miłej ceremonii uprzyjemnili wszystkim uczniowie klas trzecich, którzy pod opieką swoich wychowawców: p. K. Stankowskiej i p. B. Hinc przygotowali scenariusz przedstawienia dla i o nauczycielach. Nad oprawą muzyczną czuwała pani Ilisińska. Było uroczyście i wesoło, bo "Dzień Nauczyciela serca rozeszła".

Jeszcze raz wszystkiego dobrego drodzy Pedagodzy!

Zdjęcia dostępne na naszym profilu na Facebook'u.